fbpx
MIS SEE ON?

Virtuaaltuur

Virtuaaltuur on asukoha virtuaalse külastuse simulatsioon, mis koosneb tavaliselt 360° panoraamfotode jadast. Loomulikult võib lisada ka muid multimeedia elemente, näiteks heliefekte, muusikat, jutustust, teksti ja videot.

Virtuaaltuur annab võimaluse lihtsa vaevaga esitleda erinevaid objekte –majad, korterid, hotellitoad, restoranid, ajaloolised paigad, turismipärlid jne. Virtuaaltuuri on võimalik siduda ka Google Maps või Google Street View-ga (tänavavade)

Seotud märksõnad

virtuaaltuur, virtuaaltuurid, google street view, virtuaalreaalsus, vr, vr prillid

Aero3D pro virtuaaltuur: Klaussoni kommivabrik, Endover.

Hea võimalus virtuaaltuuri kasutada on ka kinnisvara vahendajatel. Tehingust huvitatud klient saab eelnevalt virtuaalse jalutuskäigu abil hea ülevaate kinnisvaraobjektist, säästes nii kliendi enda, kui ka maakleri aega. Müügiobjekti puhul väheneb kindlasti ka “niisama vaatajate” arv, millest võidab ka kinnisvara omanik, et kelle vaevaks oleks objekti koristamine enne iga huvilise külastust. Kui objekt on endiselt huvi pakkuv ka pärast objektil virtuaalse jalutuskäigu tegemist, siis suure tõenäosusega jõutakse ka peatselt tehinguni.

MIKS VALIDA AERO3D?

Meie kvaliteet

Oled harjunud nägema virtuaalseid tuure, mille kvaliteet on selline, nagu see oleksid pildistatud mobiiltelefoniga? Jah, sellist pildikvaliteeti pakuvad Matterport ja teised täisautomaatsed 360-kaamerad. Kuna meie eesmärk on pakkuda ainult parimat kvaliteeti, siis kasutame 360 kraadi fotode koostamiseks väga kõrge megapikslite arvuga professionaalset täiskaader hübriidkaamerat, spetsiaalset objektiivi ja panoraamrakist. Ühe 360 kraadi vaate koostamiseks teeme olenevalt olukorrast 6-24 fotot, see omakorda tähendab ülimalt kõrget resolutsiooni. Fotod teeme nii maapinnalt, kui ka drooniga õhust.

Me ei kasuta virtuaaltuuride loomisel ühtegi valmislahendust, igale virtuaaltuurile läheneme personaalselt. Virtuaalsed tuurid valmivad täieliku käsitööna, vajadusel saab iga virtuaaltuur just selleks loodud menüüd nupukesed jne. Me suudame nendesse programmeerida pea kõike, mida suudate välja mõelda.

Tänaseks on Eestis virtuaalseid tuure koostavaid ettevõtteid paarkümmend, kuid sellisel tasemel rätsepatööna valmistab neid ainult kaks, ühe neist kodulehel viibite just praegu. 🙂 Töö on mahukas aga kvaliteet on meile oluline!

Kuidas on virtuaaltuur mulle kasulik?

Tähelepanu. Virtuaalse tuuriga kuulutused saavad oluliselt rohkem vaatamisi, kui ilma tuurita kuulutused. Mõningad uuringud väidavalt lausa üle 60% suuremat tähelepanu.
Säästa aega. Uue müüdava kinnisvaraobjekti avalikustamisel  võidakse potentsiaalsetelt huvilistelt saada väga palju telefonikõnesid. Nende kõigiga kohtumine võib olla üsnagi aeganõudev, lisaks on paljud lihtsalt uudishimulikud ega kavatse tegelikult osta.
Kvaliteetsed kontaktid.  Huvilised veedavad 360° tuuridega lehtedel keskmiselt 40% rohkem aega. Neil on võimalik rahulikult ja põhjalikult tutvuda huvipakkuvate detailidega, mis omakorda toob ’’kvaliteetsemaid’’ kontakte.
Väheda kodulehe bounce rate’i. Bounce rate näitab külastajate suhet, kes lahkuvad veebisaidilt pärast vaid ühe lehe nägemist. Kuna huvilised veedavad 360° virtuaalsete tuuridega lehtedel 40% kauem aega, siis selle tulemusel langeb teie kodulehe bounce rate. Madalad “põrkemäärad” suurendavad liiklust ja parandavad otsingumootorite paremusjärjestust. Sinu koduleht on Google’i otsingumootori silmis konkurentide omadest hinnatum, mis võib tuua omakorda uusi kontakte.

Virtuaaltuur

Virtuaalreaalsus

Aero3D virtuaalseid tuure on võimalik vaadata ka VR prille kasutades. Loome väga põneva 3D effekti, vajadusel ka helid, tänu millele tunneb vaatleja, et oleks justkui seal samas kohas. Meie lahendusega ei ole eraldi äppi tarvis alla laadida.